Výměna zboží

Přišlo Vám zboží, ale nejste s ním z nějakého důvodu spokojena? Nesedí barva, odstín nebo délka? Přeje si zboží vyměnit? Žádný problém, výměna je samozřejmostí! Rádi Vám pomůžeme případně i s vhodným výběrem barvy, neváhejte se na nás obrátit.

První výměna zdarma!

Za výměnu zboží neplatíte žádný poplatek a navíc jako dárek pro naše zákazníky nabízíme první výměnu zdarma - tedy neplatíte ani náklady na dopravu od nás zpět k Vám! Výměny provádíme většinou tentýž nebo následující pracovní den ode dne doručení na naši provozovnu. Výměna je možná za jakékoli zboží a to ve stejné nebo i jiné hodnotě. V případě přeplatku (výměna zboží za jiné dražší) zasíláme nové zboží na dobírku. V případě nedoplatku (výměna zboží za jiné levnější) uveďte prosím i číslo účtu, kam bude vrácen rozdíl v ceně.

Nepoužité zboží u nás můžete vyměnit do 14 dní!

Je přitom důležité dodržet následující pravidla:

  1. Zboží nesmí jevit známky použivání (opotřebování). Příčesek si samozřejmě můžete vyzkoušet, vybalit ze síťky, nasadit...
  2. Výměna je možná do 14 dní od převzetí zásilky
  3. Zboží zašlete prosím ideálně v původním obalu s nepřestřiženou hygienickou pečetí (u zboží, kde je hygienická pečeť součástí balení)

Do zásilky vložte zboží a vyplněný formulář pro výměnu zboží (důležité je zejména správně vyplněné číslo Vaší objednávky). Balík zašlete doporučeně na naši adresu:

Mgr. Iva Haderková
Masarykova třída 31
779 00 Olomouc

nebo pokud dáváte přednost Zásilkovně (je levnější a rychlejší, doporučujeme). Zásilku pošlete na jméno

Mgr. Iva Haderková

na výdejní místo

K mrazírnám 1303/16,
779 00 Olomouc

Vrácení zboží

Není to to, co jste očekávala? Pokud Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete je bez problémů vrátit, vrátíme Vám platbu! Vrácení zboží je možné do 14 dní. Zboží v původním stavu prosím zasílejte na stejnou adresu, jaká je uvedena výše. Do balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení. Náklady na zaslání zboží zpět hradí zákazník. Více informací najdete v obchodních podmínkách.