hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5
-20%
11 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 749 Kč. Ušetříte 20% (150 Kč) od 449 Kč

ks

Příčesek drdol z pravých vlasů Více

Kód produktu: DRDOLPVR Doprava a platba

Příčesek drdol na gumičce vyrobený z pravých 100% lidských vlasů! Tento typ příčesku má volné vlny a působí velmi přirozeně a elegantně! Nabízíme ve dvou velikostech - větší či menší drdol. Extra rychlé nasazení! Příčesek je velmi slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte krásný elegantní drdol za pár sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz VZORNÍK BAREV (klikněte na záložku "Vzorník barev" vlevo v popisu produktu). 

Materiál: Pravé vlasy - 100% lidské remy, hedvábně jemné. K nerozeznání od Vašich vlastních vlasů na pohled ani na dotek. Příčesek z pravých vlasů Vám vydrží mnohem déle než příčesek z vlasů syntetických a měně se cuchá. Další velkou výhodou je možnost příčesek dobarvit na Vami požadovanou barvu.

VÁHA A ROZMĚRY DRDOLŮ:
Menší lehčí drdol:
Průměr: 10 cm
Délka vlasu: 12 cm
Váha příčesku: 18g

Velký hustý drdol:
Průměr: 15 cm
Délka vlasu: 11 cm
Váha příčesku: 35g

Gumička ve stylu drdolu v mnoha barvách a melírech. Gumičku jednoduše nasadíte na Váš vlastní drdůlek a získáte krásný přirozeně vypadající elegantní drdol. Extrémně jednoduché nasazení, které zvládne každá žena sama doma.

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - Prodejna příčesků